Logo
polskiangielski
Zgłoszenia projektów
Zgłoś swój projekt do Fabryki Innowacji.
Fabryka Innowacji
Fundacja TE-S przyjmuje Innowacyjne Pomysły Biznesowe do powołałanej w 2009 r. "Fabryki Innowacji". Celem Fabryki Innowacji jest obsługa i organizacjia działań związanych z inicjowaniem innowacyjnych przedsięwzięć opartych na nowych technologiach.
FABRYKA INNOWACJI.

Fundacja Towarzystwo Ekonomiczno-Społeczne rozpoczęła realizację projektu "Fabryka Innowacji" (współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013), którego głównym założeniem jest wsparcie pomysłów opartych na innowacyjnych rozwiązaniach z zastosowaniem nowoczesnych technologii w obszarach handlu, ochrony środowiska, edukacji, transportu i energetyki.

Fundacja TE-S realizuje projekt Fabryka Innowacji wraz z Partnerami:
- Centrum Transferu Technologii i Rozwoju Przedsiębiorczości Politechniki Warszawskiej;
- Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych;
- Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.;
- Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
FABRYKA INNOWACJI - WSPARCIE DLA POMYSŁODAWCÓW.

Celem projektu "Fabryka Innowacji" jest wspieranie innowacyjnych pomysłów związanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii.
MECHANIZM NABORU POMYSŁÓW.

Pomysłodawcy zamierzający skorzystać z oferty "Fabryki Innowacji" wnioskują o inkubację Innowacyjnego Pomysłu Biznesowego. Wniosek zostaje złożony poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego.
PROCES PREINKUBACJI.
PROCES WEJŚCIA KAPITAŁOWEGO.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Jest dostępny na www.fabrykainnowacji.org.pl